• ČERSTVÁ
  ZELENINA

 • KVALITNÍ
  POTRAVINY

 • SLADÍME OVOCEM
  A OBILNÝMI SLADY

 • LOKÁLNÍ FARMÁŘI
  A PĚSTITELÉ

RESTAURACE ZDRAVÝ ŽIVOT VÁS VÍTÁ

  Všem navštěvníkům těchto stránek, našim milým stávajícím i budoucím hostům nebo jen příležitostným kolemjdoucím bychom zde chtěli alespoň trochu představit naši restauraci.

  Jsme brněnská restaurace, která si již od roku 2008 na základě dlouholetých zkušeností a znalostí, získaných studiem, absolvováním kurzů, setkáváním s lidmi erudovanými v tomto oboru, ale třeba i prodejem v naší druhé provozovně, klade za cíl zpřístupnit co nejvíce lidem zdravou stravu, která je chutná, dokáže dodat energii a přitom nezatížit jejich trávení.

  Restaurace je vybudována především na makrobiotických základech s klasickou přípravou obilovin, luštěnin a zeleniny, všechna jídla jsou vhodná pro vegetariány a vegany (jen do kávy používáme vedle obilných i BIO kravské mléko). Vždy u nás najdete dostatek bezlepkových jídel a dezertů. Naše zásady, kterými se v kuchyni řídíme, naleznete zde.

 
Po předchozích zkušenostech jsme provoz koncipovali tak, abychom vyšli vstříc přání hostů si svůj talíř poskládat sami podle svých aktuálních potřeb, chuti nebo momentálního zdravotního stavu. Formou rautu si proto u nás máte možnost vybrat a ochutnat vše z aktuální nabídky, kromě polévky pak zaplatíte za vše ostatní podle váhy a to 33,90 Kč za 100 g.

  Víme, že nejen kvalitní strava, ale i psychická pohoda patří k dobrému obědu či večeři a proto jsme se snažili tomu prostory restaurace uspůsobit. Ač blízko centra se nám podařilo vytvořit místo, kde alespoň na chvíli můžete zpomalit, zarelaxovat, vychutnat si zdravé jídlo a odcházet s novou dávkou energie. Interiér jsme upravili podle zásad feng-shui, pro děti jsme připravili dětský koutek a ve dvorním traktu jsme vybudovali velkou bylinkovou zahrádku, která vám při dobrém počasí slouží k příjemnému posezení v zeleni a nám zase jako každodenní skvělý zdroj čerstvých bylin, ovoce a ořechů.

  Můžete nás navštívit po celý den od 8 do 16 hodin, v každou denní dobu u nás najdete jinou nabídku. Od 8 vám rádi připravíme třeba kávu nebo čaj k aktuální nabídce sladkých dobrot. V 11 hod už máme navařeno vše z denního menu a mnohdy ještě něco navíc. Odpoledne můžete od 15 hod. využít slevu -20%.