Když přemýšlíte o tom, co jíte ...

Více o TCM

Složení bylinných směsí tradiční čínské medicíny vznikalo po staletí na základě dlouhodobých zkušeností starých čínských lékařů. Jejich účinek je již dlouho znám a prověřen na obrovském vzorku populace. Bylinné tablety jsou 100 % přírodní produkty, které jsou vyrobeny z koncentrovaných extraktů bylin, kdy koncentrovaný bylinný prášek jako kakao je nalisován do tablet bez syntetických přísad, proto lze i tablety rozpustit v horké vodě a tak i snáze pozřít. Stejně tak lze je lehce rozdrtit a polknout jako prášek spolu s vodou.

 

Užívání bylinných směsí : 3 x 4 tablety denně a to buď 15 minut před jídlem (na lačno) nebo 30 minut po jídle, zapíjejí se vždy vlažnou vodou, nejlépe bez bublinek, nechlórovanou. Často se mezi sebou produkty kombinují pro dosažení lepšího efektu a v tom případě se obvykle užívají v poloviční dávce, kupř. 3 x 2 tablety od každého druhu současně.

 

Více o účincích a užití bylinných směsí MUDr. Hoffmanna se dozvíte zde.Vážený návštěvníku, tato stránka používá soubory cookies. Prohlížením tohoto webu souhlasíte s využíváním těchto souborů.