Zdravý život
  Irisdiagnostika Detoxikace EAM
 Irisdiagnostika

  Irisdiagnostika nebo také iridologie je určování diagnózy (nemoci) pomocí oční duhovky. Na oční duhovce každého člověka jsou patrné různé barevné tečky, skvrny, zvrásnění– tzv. anomálie a podle jejich umístění, polohy, velikosti, barvy a struktury se určuje diagnóza, neboli celkový zdravotní stav zkoumaného jedince.
  Je to stará metoda z čínské medicíny, která vychází z tvrzení, že na všech akrálních (okrajových) částech těla se zobrazuje celý člověk. Např. na ploskách nohy najdeme reflexní body všech orgánů, na dlaních, na uchu a také na oku. Důležité je znát, která část oční duhovky patří kterému orgánu a umět odečíst změny, které signalizují jeho dysfunkci. Jako všechny diagnostické metody v čínské medicíně, tak i tato byla vyvinuta jako preventivní, to znamená, že dysfunkce orgánu se dá v oku odečíst ještě dříve, než má klient prokazatelné obtíže s daným orgánem.

Probíhá
Délka vyšetření
Místo
Provádí
Cena
Objednání
Omezení
:  MOMENTÁLNĚ VYŠETŘENÍ NEPROBÍHÁ
:  10 - 15 min
:  Zdravý život, Lidická 26, Brno
:  Aneta Gaspariková
:  60,- až 90,- Kč (vratná záloha 50,- Kč)
:  nutné předem osobně nebo na tel.: 549 240 056
:  děti až od 15 let

Aneta Gaspariková se alternativní medicínou zabývá již více než 10 let. Původním povoláním je dětská zdravotní sestra. Při samostudiu alternativní medicíny absolvovala základní masérské kurzy, speciální školu akupunkturních masáží dle W. Penzela, všechny úrovně školy reflexní terapie, První léčitelsko-astrologickou školu v Praze, speciální kurz tradiční čínské medicíny pod vedením MUDr. Radomíra Růžičky, CSc, kurzy fytoterapie pana J. A. Zentricha a P. Váni.
  Mimo své stálé pracoviště jezdí po prodejnách zdravé výživy po celé ČR a zde pracuje formou diagnostiky z oční duhovky a poradny bylinné léčby.

  Pokud užíváte léky, přineste je s sebou na vyšetření i s příbalovým letákem, jelikož i řada bylin nelze s některými léky kombinovat. Prosíme zvažte předem, zdali budete chtít vytvořit návrh bylinné léčby, který představuje komplex složený z bylinných čajů, tinktur, vitamínů, minerálů, úpravy stravy a životního stylu a jeho úplné dodržení je podmínkou úspěšné léčby.
 
 právě teď obsahuje

 • výrobků

 
 nejbližší termíny:

 • Detoxikace EAM
 • Irisdiagnostika

 
 Brno, Jaselská 8

 • týdenní menu zde

 
 Centrum zdraví
          a harmonie

 • více zde


© 2002-2007 Zdravý život